Mary´s <|NEWSLETTER|>
Mary´s Newsletter
logo
Mary´s news
Romantický víkend v Krušných horách

Připravili jsme pro Vás speciální balíček v tříhvězdičkovém hotelu Berghof v Jáchymově. Balíček zahrnuje ubytování na 2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, jeden oběd, kávu a dezert, uvítací drink a hodinový vstup do sauny. To vše za pouhých 2 360 Kč! Nabídka je platná pouze do konce dubna 2012.


Velikonoce v Praze (6. -9. 4. 2012)

Nenechávejte plánování na poslední chvíli a rezervujte si svůj velikonoční pobyt již nyní! Apartmány Mary´s jsou pro prodlužený víkend jako stvořené. K Velikonocům patří i tradiční velikonoční trhy, kterých je v Praze každoročně hned několik. Apartmány Na Smetance a Balbínova (od 2 590 Kč / noc) leží blízko k trhům na Náměstí míru. Apartmány v Karlově (od 2 790 Kč / noc) a Týnské ulici (od 2 640 Kč / noc) se nachází jen pár kroků od centrálního velikonočního trhu na Staroměstském náměstí.


Koliba U Pastýřky

Rádi bychom Vám představili restauraci U Pastýřky, folklórní oázu v centru Prahy. Každý čtvrtek, pátek a sobotu se můžete těšit na živou hudbu. Koliba U Pastýřky byla postavena v roce 1967 v Montrealu při příležitosti Světové výstavy EXPO, kde fungovala jako česká restaurace. Po skončení výstavy byla budova demontována, převezena přes oceán a znovu postavena v Praze.


The Human Body Exhibition 10.3. – 10.6.2012

Výstava, která šokovala a zároveň nadchla miliony lidí po celém světě, THE HUMAN BODY EXHIBITION, začíná 10. 3. 2012 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Výstava přináší desítky zcela nových exponátů. Svým rozsahem a počtem exponátů vysoce přesahuje vše, co bylo dosud v České republice k vidění.


photo

Karlova apartments are situated in a beautiful historical building, located right on the famous Royal Route, which ...

photo

National Museum apartments are situated directly in the city center, in a tranquil residential area, only few steps...


photo
Hotel situated in the centre of the Old Town in the heart of Prague, surrounded with historical sights, theatres, cinema...
photo
Newly reconstructed hotel Antik City is situated in a quiet street of the New Town, about 300 meters far from Wenceslas ...
This email, the Mary's Newsletter has been sent to your email address, based on Your approval. If You received it by mistake or You would not like to receive the Newsletter anymore, please click here. If you cannot display this Newsletter properly, click here.